اهدای جهیزیه به نوعروسان صفر مرزی منطقه صومای برادوست ارومیه با هدف ازدواج آسان

به همت مرکز نیکوکاری ستاره زیندشت و اجتماعی سپاه شهدا صورت گرفت
همیاران

مرکز نیکوکاری ستاره زیندشت با همکاری لشکر عملیاتی 3 حمزه (ع) سپاه شهدا استان آذربایجان غربی  و بخشداری منطقه صومای برادوست و دهیاری ممکان اقدام به تهیه و توزیع هفت سری جهیزیه به نوعروسان منطقه صومای برادوست کرد .

 

جهیزیه های کامل که به همت مرکز نیکوکاری ستاره زیندشت و با همکاری لشکر عملیاتی 3 حمزه (ع) ، بخشداری منطقه صومای برادوست و دهیاری ممکان تهیه شده بود در بین نو عروسان توزیع گردید . اقلام این جهیزیه‌ها شامل لوازم ضروری برای شروع زندگی مشترک، اعم از یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، تلوزیون ال سی دی و چند قلم دیگر به ارزش یک و نیم  میلیارد ریال هستند.

حجت السلام والمسلمین مهدوی نماینده ولی فقیه در لشکر عملیاتی حمزه (ع) در حاشیه مراسم توزیع جهازیه با اشاره به اهمیت توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی مورد تاکید رهبر انقلاب، خاطرنشان کرد: ازدواج آسان زمینه زندگی همراه با نشاط و قناعت را فراهم می‌کند و به نوعی اشاعه خیر و نیکی نیز محسوب می‌شود .   ایشان همچنین هدف از اهدی جهیزیه به نوعروسان را ترویج ازدواج آسان و کمک به ازدواج فرزندان خانواده‌های  نیازمندان و مددجویان است که بایستی استمرار داشته باشد .

نماینده ولی فقیه در لشکر عملیاتی حمزه (ع) در پایان سخنان خود افزود:  ازدواج امری فطری است و بر آن اساس پایه‌گذاری شده است خانواده پایه و اساس جامعه بشری است و بدون ازدواج هرگز خانواده و در پی آن جامعه‌ی بشری تحقق نخواهد یافت به همین خاطر خانواده‌‌ها باید به سمت تشکیل زندگی و ازدواج آسان گام بردارند. حقیقی بخشدار منطقه صومای برادوست نیز در این مراسم با اشاره به ضرورت کمک به امر ازدواج در بین جوانان، خاطرنشان کرد: تأمین جهیزیه زوجها اقدامی مهم در راستای پایدارسازی ازدواج و جلوگیری از کاهش جمعیت است که باید استمرار داشته باشد.

همیاران

همیاران

همیاران

همیاران

همیاران

انتهای پیام/

دسته بندی

برچسب‌ها